تولید کننده داروهای گیاهی، پروبیوتیک ها ، افزودنی های تخصصی خوراک و کنسانتره

تولید داروی گیاهی ضد کوکسیدیوز “کوکسی فیت ال”

تولید اولین داروی ضد کوکسیدیوز گیاهی مایع ” کوکسی فیت ال” شرکت دانش بنیان ماکیان دام پارس، با نظارت اداره کل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد در این استان 

به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد، «دکتر حسن عبدالی»، رئیس اداره رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تولید داروی “کوکسی فیت ال”به منظور پیشگیری، کنترل و درمان بیماری کوکسیدیوز در دام و طیور با نظارت این اداره کل خبر داد.

وی با بیان اینکه مجوز‌های لازم برای ساخت این دارو‌ها از سازمان دامپزشکی کشور اخذ شده است افزود: اکیپ نظارت و کارشناسی این اداره کل از ابتدا تا انتهای این پروسه بر روند تولید اولین سری ساخت و مراحل بسته بندی این محلول خوراکی دامی حضور داشته و اقدامات لازم در خصوص برداشت نمونه های لازم صورت پذیرفته است.

رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی استان با بیان اینکه نمونه دارو‌های تولیدی برای انجام تست‌ها و آزمایش های نهایی به آزمایشگاه مرجع و مطالعات کاربردی سازمان دامپزشکی کشور ارسال شده است ادامه داد: در صورت تائید نتایج، تولید انبوه این داروی دانش بنیان که بر پایه گیاهان دارویی تولید شده است در سبد توزیع دارو‌های دامپزشکی قرار خواهد گرفت.

” کوکسی فیت ال” داروی ضد کوکسیدیوز کاملا گیاهی مایع برای پیشگیری و درمان بیماری کوکسیدیوز در دام و طیور، محصول شرکت دانش بنیان ماکیان دام پارس می باشد. این داروی ضد کوکسیدیوز بر پایه ترکیبات موثره عصاره گیاهان جفت بلوط، سیر و درمنه فرموله شده و مشکلات و محدودیت های مرتبط با داروهای ضد کوکسیدیوز شیمیایی نظیر باقیمانده دارویی، دوره پرهیز از مصرف و را نخواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر داروی ضد کوکسیدیوز کوکسی فیت ال اینجا را کلیک کنید.